YAKLAŞAN MAÇLAR
SAAT KARŞILAŞMA ORANLAR
Uluslararası > Dünya Şampiyonası, 1. Lig, A Grubu
28.04 17:00 Polonya - Avusturya
Uluslararası > Dünya Şampiyonası, 1. Lig, A Grubu
1 4.55 X 4.45 2 1.45 +52
1 4.55 X 4.45 2 1.45
Uluslararası > Euroleague, Playofflar
28.04 19:30 Darüşşafaka - Real Madrid
Uluslararası > Euroleague, Playofflar
1 2.20 2 1.60 +50
1 2.20 2 1.60
Uluslararası > European Championships 2017, Women
28.04 18:30 Marin, Carolina - Koch Rohde, Natalia
Uluslararası > European Championships 2017, Women
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 19:00 Jaquet, Sabrina - Chapman, Fontaine Mica
Uluslararası > European Championships 2017, Women
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 19:00 Gilmour, Kirsty - Kjaersfeldt, Line
Uluslararası > European Championships 2017, Women
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 18:00 Kosetskaya, Evgeniya - Poulsen, Mette
Uluslararası > European Championships 2017, Women
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > European Championships 2017, Mixed Doubles
28.04 18:30 Ruponen N / Hogstrom A - Adcock C / Adcock G
Uluslararası > European Championships 2017, Mixed Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 18:30 Mateusiak R / Zieba N - Magee S / Magee C
Uluslararası > European Championships 2017, Mixed Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 18:00 Labar R / Fontaine A - Christiansen M / Thygesen S
Uluslararası > European Championships 2017, Mixed Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 18:00 Fischer Nielsen J / Pedersen C - Dimova E / Dremin E
Uluslararası > European Championships 2017, Mixed Doubles
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > European Championships 2017
28.04 19:00 Axelsen, Viktor - Caljouw, Mark
Uluslararası > European Championships 2017
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 18:30 Roth, Fabian - Ouseph, Rajiv
Uluslararası > European Championships 2017
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 19:30 Zwiebler, Marc - Antonsen, Anders
Uluslararası > European Championships 2017
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 18:00 Leverdez, Brice - Vittinghus, Hans-Kristian
Uluslararası > European Championships 2017
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
ITF Erkekler > USA F15, Singles
28.04 19:00 Riffice, Sam - Mena, Facundo
ITF Erkekler > USA F15, Singles
1 2.30 2 1.60 +2
1 2.30 2 1.60
Uluslararası > European Championships 2017, Women Doubles
28.04 19:00 Finne-Ipsen J / Hansen R S - Stoeva G / Stoeva S
Uluslararası > European Championships 2017, Women Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 19:30 Morozova O / Chervyakova A - Muskens E / Piek S
Uluslararası > European Championships 2017, Women Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
Polonya > Ekstraklasa, Küme Düşme Karşılaşması
28.04 19:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice
Polonya > Ekstraklasa, Küme Düşme Karşılaşması
1 2.05 X 3.20 2 3.35 +92
1 2.05 X 3.20 2 3.35
Avusturya > HLA Final
28.04 19:30 Moser Medical Uhk Krems - SG Spigo Handball West Wien
Avusturya > HLA Final
1 1.50 X 9.75 2 3.05 +26
1 1.50 X 9.75 2 3.05
WTA > Stuttgart, Germany
28.04 19:30 Siegemund, Laura - Pliskova, Karolina
WTA > Stuttgart, Germany
1 2.45 2 1.50 +19
1 2.45 2 1.50
Uluslararası > European Championships 2017, Doubles
28.04 19:30 BOE M / Mogensen C - Jansen J R / Zurwonne J
Uluslararası > European Championships 2017, Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 19:30 Dierickx M / Golinski F - Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A
Uluslararası > European Championships 2017, Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 20:00 Ellis M / Langridge C - Conrad-Peterson M / Pieler Kolding M
Uluslararası > European Championships 2017, Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
28.04 20:00 Ivanov V / Sozonov I - Christiansen M / Daugaard D
Uluslararası > European Championships 2017, Doubles
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
İsveç > Ostra Gotaland
28.04 19:30 Torns IF - Kvarnby IK
İsveç > Ostra Gotaland
1 1.30 X 5.25 2 7.50 +84
1 1.30 X 5.25 2 7.50
Bulgaristan > 1. Profesyonel Lig, Küme Düşme Grubu
28.04 20:00 Neftochimik 1962 Bourgas - Pirin
Bulgaristan > 1. Profesyonel Lig, Küme Düşme Grubu
1 2.25 X 3.10 2 3.00 +88
1 2.25 X 3.10 2 3.00
Türkiye > First Division, Playoffs
28.04 18:30 Ziraat Bankası Ankara - Fenerbahçe SK İstanbul
Türkiye > First Division, Playoffs
1 1.50 2 2.45 +13
1 1.50 2 2.45
WTA > Istanbul, Turkey
28.04 19:00 Svitolina, Elina - Cirstea, Sorana
WTA > Istanbul, Turkey
1 1.25 2 3.55 +19
1 1.25 2 3.55
28.04 17:00 Mertens, Elise - Buyukakcay, Cagla
WTA > Istanbul, Turkey
1 1.40 2 2.80 +19
1 1.40 2 2.80
Challenge > Francavilla, Italy, Doubles
28.04 18:00 Knowle J / Zelenay I - Berrettini M / Sonego L
Challenge > Francavilla, Italy, Doubles
1 1.45 2 2.45 +8
1 1.45 2 2.45
ITF Erkekler > İtalya F10, Çiftler
28.04 17:00 Bodmer A / Sude J - Dischinger E / Kellovsky D
ITF Erkekler > İtalya F10, Çiftler
1 1.55 2 2.40 +2
1 1.55 2 2.40
28.04 17:30 Kowalczyk M / Panfil G - Agamenone F / Lindell C
ITF Erkekler > İtalya F10, Çiftler
1 1.40 2 2.80 +2
1 1.40 2 2.80
ATP > İspanya, Çiftler
28.04 17:20 Kubot L / Zverev M - Rojer J-J / Tecau H
ATP > İspanya, Çiftler
1 2.40 2 1.55 +8
1 2.40 2 1.55
Challenge > Francavilla, Italy
28.04 17:30 Sousa, Pedro - Donati, Matteo
Challenge > Francavilla, Italy
1 2.35 2 1.50 +19
1 2.35 2 1.50
ITF Erkekler > Spain F11, Singles
28.04 17:30 MAS Mascolo, Adria - Dutra DA Silva, Daniel
ITF Erkekler > Spain F11, Singles
1 3.50 2 1.30 +2
1 3.50 2 1.30
Uluslararası Kulüpler > Avrupa-Futsal- Kupası
28.04 17:30 Inter Movistar FS - Kairat Almaty
Uluslararası Kulüpler > Avrupa-Futsal- Kupası
1 2.40 X 3.50 2 2.35 +4
1 2.40 X 3.50 2 2.35
Bulgaristan > 1. Profesyonel Lig, Şampiyonluk Grubu
28.04 17:30 Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
Bulgaristan > 1. Profesyonel Lig, Şampiyonluk Grubu
1 1.65 X 3.50 2 4.80 +88
1 1.65 X 3.50 2 4.80
ATP > İspanya
28.04 17:40 Khachanov, Karen - Zeballos, Horacio
ATP > İspanya
1 1.35 2 2.95 +19
1 1.35 2 2.95
İsveç > Elitserien, Erkekler Playoffları
28.04 20:00 Lugi HF - Ystads IF HF
İsveç > Elitserien, Erkekler Playoffları
1 1.45 X 9.25 2 3.55 +26
1 1.45 X 9.25 2 3.55
Uluslararası > Dünya Şampiyonası U18, Kısım 1, Grup B
28.04 18:00 Hırvatistan - Estonya
Uluslararası > Dünya Şampiyonası U18, Kısım 1, Grup B
1 1.25 X 6.25 2 5.50 +52
1 1.25 X 6.25 2 5.50
Türkiye > Süper Lig
28.04 20:00 Gaziantepspor - Kardemir Karabükspor
Türkiye > Süper Lig
1 2.00 X 3.40 2 3.80 +95
1 2.00 X 3.40 2 3.80
Almanya > 2. Bundesliga
28.04 19:30 VfL Bochum - Dynamo Dresden
Almanya > 2. Bundesliga
1 2.15 X 3.40 2 3.15 +92
1 2.15 X 3.40 2 3.15
28.04 19:30 FC Union Berlin - Sandhausen
Almanya > 2. Bundesliga
1 1.50 X 4.00 2 6.00 +92
1 1.50 X 4.00 2 6.00
28.04 19:30 Saint Pauli - Heidenheimer
Almanya > 2. Bundesliga
1 1.65 X 3.55 2 5.00 +92
1 1.65 X 3.55 2 5.00
Türkiye > PTT 1. Lig
28.04 18:00 Mersin İdman Yurdu - Eskişehirspor
Türkiye > PTT 1. Lig
1 7.00 X 4.60 2 1.40 +92
1 7.00 X 4.60 2 1.40
28.04 18:00 Samsunspor - Ümraniyespor
Türkiye > PTT 1. Lig
1 2.35 X 3.15 2 3.00 +92
1 2.35 X 3.15 2 3.00
28.04 18:30 Sivasspor - Giresunspor
Türkiye > PTT 1. Lig
1 1.70 X 3.55 2 4.60 +92
1 1.70 X 3.55 2 4.60
Hırvatistan > 2. HNL
28.04 17:00 Nk Radnik Sesvete - HNK Gorica
Hırvatistan > 2. HNL
1 2.65 X 3.25 2 2.45 +36
1 2.65 X 3.25 2 2.45
Ukrayna > Persha Ligi
28.04 18:00 Cherkaskyi Dnipro - Metalurh Mariupol
Ukrayna > Persha Ligi
1 3.45 X 3.20 2 1.95 +84
1 3.45 X 3.20 2 1.95
28.04 18:00 Gelios Kharkiv - FC Obolon-Brovar Kiev
Ukrayna > Persha Ligi
1 1.65 X 3.30 2 5.00 +84
1 1.65 X 3.30 2 5.00
Uluslararası > Avrupa Hokeyi Mücadelesi
28.04 20:00 Norveç - Slovakya
Uluslararası > Avrupa Hokeyi Mücadelesi
1 2.25 X 3.90 2 2.35 +44
1 2.25 X 3.90 2 2.35
Ukrayna > Playofflar
28.04 19:00 BC Dnipro - BC Cherkasski Mavpy
Ukrayna > Playofflar
1 1.22 2 3.90 +50
1 1.22 2 3.90
BAE > Arap Gulf Ligi
28.04 19:45 Emirates Ras Al-Khaimah - Al Ittihad Kalba
BAE > Arap Gulf Ligi
1 2.05 X 3.50 2 3.00 +89
1 2.05 X 3.50 2 3.00
28.04 19:45 Al Nasr SC Dubai - Baniyas SC
BAE > Arap Gulf Ligi
1 1.70 X 3.90 2 3.70 +89
1 1.70 X 3.90 2 3.70
28.04 19:45 Dibba Al Fujairah - Al Wasl
BAE > Arap Gulf Ligi
1 4.95 X 4.20 2 1.50 +89
1 4.95 X 4.20 2 1.50
28.04 17:00 Al Shabab Al Arabi - Al Dhafra
BAE > Arap Gulf Ligi
1 2.50 X 3.45 2 2.35 +89
1 2.50 X 3.45 2 2.35
Almanya Amatör > Oberliga Hamburg
28.04 19:45 Halstenbek Rellingen - Niendorfer
Almanya Amatör > Oberliga Hamburg
1 3.25 X 4.00 2 1.80 +36
1 3.25 X 4.00 2 1.80
28.04 19:30 TUS Dassendorf - Curslack Neuengamme
Almanya Amatör > Oberliga Hamburg
1 1.16 X 7.25 2 9.25 +35
1 1.16 X 7.25 2 9.25
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
28.04 19:30 FV Illertissen - TSV 1860 Rosenheim
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
1 1.85 X 3.45 2 3.60 +89
1 1.85 X 3.45 2 3.60
28.04 20:00 Schweinfurt 05 - Memmingen
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
1 2.40 X 3.40 2 2.50 +89
1 2.40 X 3.40 2 2.50
28.04 20:00 Buchbach - Ingolstadt 04 (A)
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
1 2.00 X 3.45 2 3.10 +89
1 2.00 X 3.45 2 3.10
28.04 20:00 Wacker Burghausen - Bayreuth
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
1 1.75 X 3.55 2 3.80 +89
1 1.75 X 3.55 2 3.80
28.04 19:15 Bayern Hof - Unterhaching
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
1 6.25 X 4.60 2 1.35 +89
1 6.25 X 4.60 2 1.35
28.04 19:30 FC Augsburg II - Bayern Münih (A)
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
1 2.40 X 3.25 2 2.60 +89
1 2.40 X 3.25 2 2.60
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, Güneybatı
28.04 20:00 TSV Steinbach - Wormatia Worms
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, Güneybatı
1 1.65 X 3.55 2 4.60 +89
1 1.65 X 3.55 2 4.60
Mısır > Premier Lig
28.04 17:00 Tanta Fc - El Zamalek
Mısır > Premier Lig
1 6.50 X 3.40 2 1.50 +84
1 6.50 X 3.40 2 1.50
28.04 19:30 Ismaily Sc - Al-Masry
Mısır > Premier Lig
1 2.50 X 2.90 2 2.75 +84
1 2.50 X 2.90 2 2.75
Finlandiya > Veikkausliiga
28.04 20:00 Seinöjoen - Hifk
Finlandiya > Veikkausliiga
1 1.50 X 3.70 2 5.75 +92
1 1.50 X 3.70 2 5.75
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, Batı
28.04 19:30 Rot Weiss Ahlen - Schalke 04 (A)
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, Batı
1 2.75 X 3.35 2 2.25 +89
1 2.75 X 3.35 2 2.25
İskoçya > İskoçya Gençler Ligi
28.04 20:00 Partick Thistle - ST Mirren
İskoçya > İskoçya Gençler Ligi
1 1.75 X 3.85 2 3.75 +36
1 1.75 X 3.85 2 3.75
Polonya > I Ligi
28.04 20:00 Znicz Pruszkow - Stal Mielec
Polonya > I Ligi
1 4.10 X 3.35 2 1.80 +89
1 4.10 X 3.35 2 1.80
28.04 20:00 Chrobry Glogow - Gornik Zabrze
Polonya > I Ligi
1 2.65 X 3.10 2 2.50 +89
1 2.65 X 3.10 2 2.50
Avusturya > ABL
28.04 20:00 Ubsc Raiffeisen Graz - Allianz Swans Gmunden
Avusturya > ABL
1 12.25 2 1.01 +50
1 12.25 2 1.01
Polonya > 2. Lig
28.04 20:00 Polonia Bytom - Rozwoj Katowice
Polonya > 2. Lig
1 2.95 X 3.15 2 2.25 +83
1 2.95 X 3.15 2 2.25
28.04 20:00 Polonia Warszaw - Radomiak Radom
Polonya > 2. Lig
1 3.00 X 3.15 2 2.25 +83
1 3.00 X 3.15 2 2.25
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Güney
28.04 20:00 Plauen - Jena (A)
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Güney
1 2.00 X 4.00 2 2.75 +36
1 2.00 X 4.00 2 2.75
28.04 19:00 BSG Chemie Leipzig - TV Askania Bernburg
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Güney
1 1.16 X 7.25 2 9.25 +36
1 1.16 X 7.25 2 9.25
Finlandiya > Kakkonen ita
28.04 18:30 Klubi 04 - Fc Legirus Inter
Finlandiya > Kakkonen ita
1 1.50 X 4.40 2 5.00 +84
1 1.50 X 4.40 2 5.00
Finlandiya > Kakkonen, Lansi
28.04 18:30 Kapa - Espa
Finlandiya > Kakkonen, Lansi
1 1.70 X 3.75 2 4.15 +84
1 1.70 X 3.75 2 4.15
Avusturya > Erste Liga
28.04 19:30 Kapfenberger SV - Austria Lustenau
Avusturya > Erste Liga
1 3.60 X 3.60 2 1.95 +89
1 3.60 X 3.60 2 1.95
28.04 19:30 Floridsdorfer AC - FC Liefering
Avusturya > Erste Liga
1 2.65 X 3.35 2 2.55 +89
1 2.65 X 3.35 2 2.55
28.04 19:30 FC Blau-Weiß Linz - Horn
Avusturya > Erste Liga
1 2.15 X 3.30 2 3.35 +89
1 2.15 X 3.30 2 3.35
Çek Cumhuriyeti > FNL
28.04 19:00 SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Graffin Vlasim
Çek Cumhuriyeti > FNL
1 2.15 X 3.40 2 3.20 +89
1 2.15 X 3.40 2 3.20
28.04 19:00 SK Sigma Olomouc - Sokolov
Çek Cumhuriyeti > FNL
1 1.18 X 6.25 2 15.75 +89
1 1.18 X 6.25 2 15.75
Rusya > Süper Lig
28.04 19:00 FK Novaja Generacija - Uhta
Rusya > Süper Lig
1 1.65 X 4.35 2 3.45 +4
1 1.65 X 4.35 2 3.45
Slovakya > Superliga
28.04 19:00 AS Trencin - MSK Zilina
Slovakya > Superliga
1 1.80 X 3.55 2 3.70 +92
1 1.80 X 3.55 2 3.70
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, kuzeydoğu
28.04 19:00 Jena - RB Leipzig II
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, kuzeydoğu
1 1.65 X 3.80 2 4.30 +89
1 1.65 X 3.80 2 4.30
28.04 19:00 Babelsberg 03 - Energie Cottbus
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, kuzeydoğu
1 2.55 X 3.05 2 2.60 +89
1 2.55 X 3.05 2 2.60
Çek Cumhuriyeti > Çek Cumhuriyeti Futbol Ligi
28.04 19:00 FK Horovicko - FC Pisek
Çek Cumhuriyeti > Çek Cumhuriyeti Futbol Ligi
1 2.90 X 3.40 2 2.15 +84
1 2.90 X 3.40 2 2.15
Rusya > Premier Lig, Bayanlar, Playofflar
28.04 17:00 Ummc Jekaterinburg - Dynamo Kursk
Rusya > Premier Lig, Bayanlar, Playofflar
1 1.45 2 2.55 +50
1 1.45 2 2.55
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
28.04 19:00 Vysocina Jihlava - FC Zbrojovka Brno
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 2.95 X 3.20 2 2.40 +92
1 2.95 X 3.20 2 2.40
Rusya > Bayanlar, Playofflar
28.04 19:00 Dinamo Kazan - Dinamo Moskova
Rusya > Bayanlar, Playofflar
1 1.90 2 1.80 +16
1 1.90 2 1.80
Uluslararası > Playofflar
28.04 19:00 Banvit Bandırma - AS Monaco
Uluslararası > Playofflar
1 2.05 2 1.70 +52
1 2.05 2 1.70
Norveç > Toppserien, Bayanlar
28.04 18:30 Stabaek IF - Grand Bodo
Norveç > Toppserien, Bayanlar
1 1.07 X 8.75 2 19.25 +89
1 1.07 X 8.75 2 19.25
Almanya Amatör > Oberliga Baden Wuerttemberg
28.04 19:30 SV Spielberg - FC Astoria Walldorf II
Almanya Amatör > Oberliga Baden Wuerttemberg
1 1.85 X 4.05 2 3.15 +36
1 1.85 X 4.05 2 3.15
Türkiye > First Division, Women Playoffs
28.04 18:00 Eczacıbaşı Vitra İstanbul - Vakıfbank İstanbul
Türkiye > First Division, Women Playoffs
1 2.40 2 1.50 +16
1 2.40 2 1.50
Finlandiya > Korisliiga, Playofflar
28.04 18:30 Salon Vilpas Vikings - Kauhajoen Karhu
Finlandiya > Korisliiga, Playofflar
1 1.35 2 3.05 +50
1 1.35 2 3.05
Hindistan > Premier Lig
28.04 17:30 Kings XI Punjab - Sunrisers Hyderabad
Hindistan > Premier Lig
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
Danimarka > Superligaen, Relegation round, Group A
28.04 19:00 Odense BK - AC Horsens
Danimarka > Superligaen, Relegation round, Group A
1 1.65 X 3.50 2 4.85 +92
1 1.65 X 3.50 2 4.85
Fas > Botola
28.04 19:30 DHJ Difaa Hassani Jdidi - AS Far Rabat
Fas > Botola
1 2.05 X 2.90 2 3.65 +84
1 2.05 X 2.90 2 3.65
MAÇ DETAYI
BAHİS KUPONUM 0
TEKLİ KUPON
KOMBİNE KUPON
BAHİS TUTARI:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSİMUM KAZANÇ:
0.00 TRY
Lütfen giriş yapınız